Trainingen

Onze trainingen zijn op woensdag 19:30 uur en zondag 09:00 uur.

Op woensdagavond is er loopscholing en intervaltraining. Bij voldoende avondlicht (± apr-sep) starten we bij Café De Drentsche Aa, Ruiterweg 2 te Schipborg  En als het 's avonds donker is, starten we bij FC Zuidlaren, Randweg 3 te Zuidlaren en lopen dan op het Dennenoord-terrein.
Op zondagochtend doen we een duurloop en dan is de startplaats ook Café De Drentsche Aa.

CORONA
• Bij onze trainingen houden we de richtlijnen aan van RIVM en ook de Atletiekunie. Deze laatste vind je hier.

Enkele regels rond trainingen
• Veiligheid staat voorop!
Vanaf 1 september op woensdagavond verlichting/reflecterend hesje
• Bij ≥20°C verplicht water mee
- Aangeraden wordt altijd water mee te nemen
• Bij ≥28°C is er géén training
- Uitgangspunt is de voorspelling van Buienradar voor woensdag 18 uur en zondag 10 uur
• Openbare weg: links lopen; fiets/wandelpaden: rechts lopen.
• Onweer/gladheid/storm: naar bevinden handelen

    Trainingsagenda

    15-sepWo6 x 2' zn 4; P: 1'; SP 6'; 6 x 1'zn 4; P: 1'; SP 6': 6 x 2' zn 4; P; 1' 
    19-sepZo Cleanup Day ++/
    M: Duurloop: 2:30 zone 1/2
    ½M: Duurloop: 1:50 uur zone 1/2
     
        
    22-sepWo1 x 10'zn3; 1 x 11'zn 3; 1 x 12' zn3; 1 x 11'zn3; 1 x 10' zn3: P: 3' 
    26-sepZoM: Duurloop: 2:45 uur zone 2, incl. 30' wedstrijdtempo
    ½M: Duurloop 1:45 zone 2, incl. 30' wedstrijdtempo
     
        
    29-sepWo8/9/10 x 2'zn4; P 2' zn1Rust week
    3-oktZoM: Duurloop: 2:30 uur zone 1/2
    ½M: Duurloop 1:30 uur zone 1/2
    Rust week
        
    6-oktWo4 x 4'zn 3/4;p 2'; SP 4';  4 x 4'zn3/4 
    10-oktZoM: Duurloop: 3:00 uur zone 1/2
    ½M: Duurloop 2:00 zone 1/2
     
        
    13-oktWo3/4/5 x 12' zn 3; P: 3'  
    17-oktZoM: Duurloop: 3:00 uur zone 2, incl. 30' wedstrijdtempo
    ½M: Duurloop 2:00 uur zone 2, incl. 30' wedstrijdtempo
     
        
    20-oktWo6 x 2'zn3/4; P1'; 10 x 1'zn3/4 P:1'; 6 x 2'zn3/4; P1'; 
    24-oktZoM: Duurloop 3:15 uur zone 1/2
    ½M: Duurloop 2:10 uur zone 1/2
     
        
    27-oktWo4/5/6 x 4'zn3/4; P 1,30'Semi-Rust week
    31-oktZoM+½M 1:00 uur WedstrijdtempoSemi-Rust week
        
    3-novWo4/5/6 x 3' zn3/4; P: 2' 
    7-novZoBerenloop 
        
    10-novWo20 ' Z2 heen, 18 ' Z3 terugRust week
    14-novZoDuurloop: 1:15 uur zone 1/2Rust week
        
    17-novWo4/5/6 x 5' z3/4, P 2'  
    21-novZoDuurloop: 1:30 uur zone 1/2 
        
    24-novWo3/4/5 x 10' zn3; P: 4' 
    28-novZoDuurloop: 1:45 uur zone 1/2 
        
    1-decWo8/10/12 x 3' Z3/4, P 1'   
    5-decZoSinterklaasloop 
        
    8-decWoWisselduurloop; door de trainer te bepalen  Rustweek 
    12-decZoDuurloop 1:45 uur zone 1/2Rust week
        
    15-decWoPiramide: 1'-2'-3'-4'-5'-4'-3'-2'-1  Z3/4, P 1,5' (A=3x5'; B=2x5'en C=1x5' 
    19-decZoDuurloop: 1:30 zone 2 
        
    22-decWoGezamenlijke training 
    26-decZoTweede Kerstdag 
        
    29-decWo2/3/4 15'  zn3, P 2' zn1 
    2-janZoDuurloop: 1:30 uur zone 1/2 
        
    5-janWoVerassing van de trainerRust week
    9-janZoDuurloop: 1:30 uur zone 1/2Rust week


    Zone-indeling


    Zone \ GroepABC
    11098 km/u
    211108,5 km/u
    312119 km/u
    4Individueel