Contact

Contact opnemen kan via de onderstaande e-mailadressen. Kies afhankelijk van de persoon die je wilt benaderen een e-mailadres, en je ontvangt zo snel mogelijk een reactie.

Commissie Zuidlaardermarktloop
zuidlaardermarktloop@loopgroepdedrentscheaa.nl

Vertrouwenspersoon
vertrouwenspersoon@loopgroepdedrentscheaa.nl

Webmaster
webmaster@loopgroepdedrentscheaa.nl

Webredactie
webredactie@loopgroepdedrentscheaa.nl

Trainers
trainers@loopgroepdedrentscheaa.nl

Bestuur
bestuur@loopgroepdedrentscheaa.nl
secretariaat@loopgroepdedrentscheaa.nl